Mezi C11000 a 110 mědí není žádný technický rozdíl; jsou ze stejného materiálu.„110“ (nebo Alloy 110) je tradiční 3-místný obchodní název vytvořený Copper Development Association (CDA), zatímco „C11000“ je moderní 5-místné označení podle Unified Numbering System (UNS). Oba odkazují na elektrolyticky houževnatou měď (ETP) s minimální čistotou 99,90 % a vodivostí 101 % IACS.
Ať už získáváte zdroje pro vysokonapěťové{0}}rozvaděče nebo architektonické projekty, upřesněte C11000 elektrolyticky houževnaté hřištězajišťuje, že obdržíte celosvětový průmyslový standard pro vysoce-vodivost nelegované mědi.
Proč měděný průmysl používá dvě různá jména?
Přechod ze starého kódu „110“ na moderní „C11000“ byl řízen potřebou standardizovaného systému číslování napříč všemi slitinami kovů. Přidáním dvou nul na konec původního kódu CDA 110 systém umožnil přesnější kategorizaci v počítačovém inventarizačním a nákupním softwaru.
Pro manažera nákupu je vidět „Alloy 110“ na starém plánu funkčně totéž, jako vidět „C11000“ na certifikátu moderního mlýna. Oba názvy zaručují, že materiál splňuje přísné chemické limity ačistota C11000požadované normami ASTM B152 nebo B187.
Korelace stupně pro měď 110 / C11000
| obchodní jméno | Označení UNS | Min. čistota mědi | Společný standard |
| Slitina 110 | C11000 | 99.90% | ASTM B152 |
| CDA 110 | C11000 | 99.90% | ASTM B187 |
| ETP měď | C11000 | 99.90% | SAE J461 |
| T2 měď | C11000 | 99.90% | GB/T 5231 |
Jsou chemické specifikace pro měď 110 totožné s C11000?
Ano. Protože se jedná o stejný materiál, chemický profil se řídí stejnými standardy čistoty. Oba obsahují kontrolované množství kyslíku (0,02 % až 0,04 %), které pomáhá odstraňovat nečistoty během procesu rafinace.
Zdroj od anVýrobce s certifikací ISO C11000zajišťuje, že stopové prvky, jako je olovo nebo železo, jsou udržovány v přísných limitech požadovaných pro aplikace s vysokým proudem-. Při přezkoumánímezinárodní ekvivalent mědipro váš globální dodavatelský řetězec můžete považovat 110 a C11000 za zcela zaměnitelné.
Tabulka 2: Typické limity chemického složení
| Živel | Obsah (%) | Dopad na zadávání zakázek |
| měď (Cu + Ag) | 99,90 % Min | Základní základní linie pro 101 % IACS |
| kyslík (O) | 0.005% - 0.04% | Optimalizuje strukturu zrna |
| Olovo (Pb) | 0,005 % Max | Zajišťuje shodu s RoHS |
| železo (Fe) | 0,005 % Max | Zabraňuje skokům v elektrickém odporu |
Jak pojmenování ovlivňuje pořizovací náklady?
Samotná konvence pojmenování neovlivňuje tržní hodnotu. The cena 11 000 Kčje určena základní cenou mědi LME a výrobní prémií pro konkrétní formu, jako je těžkáMěděná lišta C11000nebo přesný list.
Ať už vaše nabídka uvádí „Alloy 110“ nebo „C11000“, cena je řízena objemem a požadavky na zpracování. Zdroj od aČína t2 továrna na měděné plechyčasto poskytuje u těchto materiálů cenovou výhodu, protože vysoký objem výroby pro globální trh s elektronikou snižuje-jednotkové výrobní náklady.
FAQ
1. Mohu použít měď T2 jako náhradu slitiny 110?
Ano. Jak jsme prozkoumali v naší příručce o ekvivalentních jakostech, čínská měď T2 a US C11000 jsou funkčně totožné a sdílejí stejnou základní 99,90% čistotu.
2. Je kyslík 110 mědi-bezplatný?
č. Standard 110 (C11000) obsahuje malé množství kyslíku. U aplikací zahrnujících vysokoteplotní pájení vodíkem- musíte upgradovat na bezkyslíkatou-třídu, abyste zabránili křehnutí.
3. Jaká je standardní teplota pro 110 měděné tyče?
Průmyslovým standardem jec11000 h02(polo-tvrdé). Poskytuje dostatečnou strukturální tuhost pro rozváděč, přičemž zůstává dostatečně tažný pro ohýbání o 90 stupňů.
4. Je dodací doba delší u materiálu C11000?
Ne. Protože C11000 je nejběžnější průmyslová třída, udržujeme obrovské zásoby tyčí, plechů a trubek, abychom podpořili okamžitou expedici pro globální projekty.
5. Proč někteří prodejci stále používají název „110“?
„110“ je starší obchodní název hluboce zakořeněný v tomto odvětví, zejména v Severní Americe. Zatímco formální papírování bude specifikovat C11000, mnoho strojníků a distributorů stále používá "110" pro verbální komunikaci.
6. Mohu získat zkušební certifikát frézy C11000 pro objednávky slitiny Alloy 110?
Absolutně. Protože C11000 je moderní UNS kód pro Alloy 110, jakýkoliC11000 měděný plechnebo bar, který si koupíte, bude mít aC11000 Mill test certifikát (MTC)který splňuje požadavky pro Alloy 110.
Tip pro nákup: Ověřte svůj MTC, abyste se vyhnuli zmetkům
Bez ohledu na použitý název je nejdůležitějším dokumentem pro váš audit kvality MTC. Tento dokument dokazuje, že materiál splňuje minimální čistotu 99,90 % a 101 % vodivost IACS vyžadovanou pro vysoce-rizikovou infrastrukturu. Při outsourcinguzakázkové C11000 cnc obráběnívždy zajistěte, aby šarže suroviny odpovídala technickým specifikacím na vašem výkresu, abyste předešli selhání součásti na poli.
Vyžádejte si plán zajištění kvality a čistoty více{0}}šarží
Specifikace produktu a sortiment
| Kategorie produktu | Běžné jakosti (slitiny) | Rozsah velikostí (rozměry) | Normy |
| Měděné tyče | C11000, C12200, C10200, C14500 | Průměr:3 mm – 400 mm Tvar:Kulaté, šestihranné, čtvercové |
ASTM B187, EN 12163 |
| Měděné trubky | C11000, C12200 (DHP), C10200 (OF), C27200 | OD:2 mm – 219 mm Tloušťka stěny:0,2 mm – 20 mm |
ASTM B280, EN 12735 |
| Měděné desky | C11000 (ETP), C10200, C12200 | Tloušťka:0,1 mm – 150 mm Šířka:Až 2500 mm |
ASTM B152, DIN 1751 |
| Měděné dráty | C11000, C10200, mosazný drát | Průměr:0,05 mm – 10,0 mm Formulář:Cívka nebo cívka |
ASTM B3, EN 13602 |
| Měděné proužky | C11000, C12200, C26800 (Mosaz) | Tloušťka:0,05 mm – 3,0 mm Šířka:5 mm – 610 mm |
ASTM B19, EN 1652 |
Poznámka k přizpůsobení:
Vlastní rozměry:Poskytujeme přesné řezání a řezání, abychom splnili vaše specifické požadavky projektu.
Dostupné tempery:Měkké (O), Polo{0}}tvrdé (H02), Plně tvrdé (H04) a Pružně tvrdé (H08).
Povrchová úprava:Jasné žíhání, leštění nebo pokovování (cín, stříbro, nikl) na vyžádání.
Exportní obaly průmyslové-třídy
Maximální ochrana proti oxidaci, vlhkosti a poškození při přepravě.
1. Anti-ochrana proti oxidaci
VCI Paper & Moisture-Proof Film:Každá objednávka je vakuově-zapečetěna nebo zabalena do-antikorozních materiálů, aby bylo zajištěno, že měď zůstane při námořní přepravě zářivá a bez lesku-.
2. Vyztužená nosná konstrukce
Dřevěné přepravky vhodné k plavbě:Na tyče, trubky a těžké desky používáme vyztužená, fumigační-dřevěná pouzdra (ISPM-15) a ocelové pásky, abychom zabránili ohýbání nebo poškrábání povrchu.
3. Bezpečná manipulace a nakládání
Palety pro vysokozdvižný vozík-:Všechny materiály jsou zajištěny na standardizovaných exportních paletách pro snadné vykládání a maximální stabilitu v kontejnerech.
4. Vymazat identifikaci
Profesionální značení:Každý balíček obsahuje podrobné štítky s čísly tepla, specifikacemi a čistou hmotností pro efektivní správu zásob.





Pokročilá výroba a kontrola kvality
1. Základní výrobní zařízení
Up-linky pro kontinuální lití:Zajišťuje měděné tyče a dráty s vysokou-čistotou bez kyslíku- s jednotnou strukturou zrna.
Vysoce přesné{0}}válcovací stolice za studena/za tepla:Automatická kontrola tloušťky měděných plechů a pásů s tolerancemi ±0,01 mm.
Velké-protlačovací a kreslící stroje:Schopnost vyrábět bezešvé měděné trubky a tyče v různých průměrech a tvarech.
Atmosféricky řízené žíhací pece:Proces světlého žíhání pro dosažení specifických teplot (měkká, polotvrdá, tvrdá) bez povrchové oxidace.
2. V-Centru vlastních testů
Přímé-čtecí spektrometry:Okamžitá analýza chemického složení zaručující čistotu Cu a přesné legování (mosaz, bronz atd.).
Univerzální zkoušečky tahu:Ověření mechanických vlastností včetně pevnosti v tahu, tažnosti a meze kluzu.
Testování vířivými proudy a ultrazvukem:100% nedestruktivní kontrola trubek a tyčí za účelem zjištění vnitřních prasklin nebo vad.
Testery vodivosti a tvrdosti:Zajištění elektrické vodivosti (IACS) a tvrdosti podle Vickerse/Rockwella splňují mezinárodní normy (ASTM, EN, DIN).





Získejte rychlou cenovou nabídku a logistický plán




